Ustni izpit pri prof. Kogoju je zelo prijeten. Najprej v paru dobiš bolnika, ga izprašaš, napišeš anamnezo in status. S sošolcem sva naredila tudi kpss.
Potem sva šla vsak posebej v profesorjevo pisarno, tam poroeaš anamnezo in status, poveš katere so možne diagnoze in zakaj. Nato sledi še kakih 4-5 vprašanj, jaz sem imela shizofrenijo, osebnostne motnje, anksiolitike in zaznavne motnje. Profesor vmes ne komentira dosti, pusti ti prosto govoriti, ee se kje zatakne pomaga s podvprašanji, sicer pa na koncu pove kaj bi lahko povedal bolj nataneno, kaj je bilo ok, kaj ne... Na koncu je prebral še esej, ocene so lepe:)
Srečno!
Ustna vprašanja - prof. Kogoj
- Podrobnosti
- Predmet: Psihiatrija
- Kategorija: Ustna vprašanja
- Napisal: Anonimnež
- Zadetkov: 2796