Dobiš pacienta, imaš približno 1 uro časa za pogovor. Nato poveš anamnezo, status ter diagnozo. Nato sledijo vprašanja. Moja so bila: katatonija, blaga kognitivna motnja (v čem se razlikuje od demence), zdravljenje demenc, stranski učinki antipsihotikov, somatomorfne motnje. Na koncu pa prebere še esej, ki ga pa ne komentira :)
Dr.Kogoj je super, če se kaj zatakne pomaga ali pa vpraša kaj drugega. Izpit poteka v zelo sproščenem vzdušju. Daleč najbolj prijeten izpit do sedaj.
Ustna vprašanja - dr. Kogoj
- Podrobnosti
- Predmet: Psihiatrija
- Kategorija: Ustna vprašanja
- Napisal: t
- Zadetkov: 2806